O nas

W D&D zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym: od wyszukania gruntu i jego zakupu, poprzez przygotowanie go pod kątem prawnym i uzyskanie wszelkich stosownych pozwoleń, aż po budowę i oddanie gotowej inwestycji do użytkowania. Dostarczamy na rynek nowoczesne obiekty zapewniające lokalnym społecznościom usługi i produkty, będące w zgodzie z najnowszymi trendami w danej branży, dostępne w łatwy i wygodny sposób. Tworzymy miejsca do spotkań, spędzania wolnego czasu, odpoczynku, jak również zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych w lokalizacjach, w których nie były wcześniej dostępne.

Specjalizujemy się w stacjach paliw, restauracjach typu fastfood, dyskontach spożywczych oraz retail parkach. Stawiamy na dynamiczne działania, wspierane nowoczesną technologią i napędzane doświadczonym, zgranym Zespołem. Rozwiązania, które stworzyliśmy i z których korzystamy, pozwalają nam na dostarczanie produktów inwestycyjnych na czas, w najwyższej jakości, spełniających wysokie standardy naszych Klientów. Rozwiązujemy problemy, usuwamy przeszkody i planujemy zawsze o kilka kroków do przodu.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy autorskie, innowacyjne narzędzia mapowe, które pozwalają nam na efektywne i szybkie wytypowanie potencjalnych nieruchomości na danym mikrorynku oraz przeanalizowanie ich pod kątem różnych aspektów, takich jak rozmieszczenie konkurencji (zarówno już działającej, jak i obiektów w budowie), natężenie dróg, rozmieszczenie ludności czy plany zagospodarowania przestrzennego. Informacje te pozwalają na wielowarstwową ocenę potencjalnej lokalizacji. Posiadamy szeroką bazę zweryfikowanych gruntów, z której po określeniu parametrów wymaganych przez klienta jesteśmy w stanie natychmiast zaprezentować mu atrakcyjne nieruchomości.